Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям не радять утеплювати будинки пінопластом

Експерти з енергозбереження не  радять полтавцям утеплювати свої оселі пінопластом. Він швидко займається, пропускає вологу й не дає такого ефекту утеплення як мінераловата. Однак остання коштує в півтора рази дорожче за пінопласт.

“Наразі використовується два утеплювачі пінопласт та мінеральні вати. Укріпленню фасадів та покрівель треба приділяти багато уваги, адже це збереже ваші гроші та тепло”, – розповів менеджер з продажу матеріалів для утеплення фасадів та покрівель Богдан Кондратьєв.


Однак експерт радить підходити до утеплення комплексно, не лише утеплити фасади будинків, а й замінити вікна на енергозберігаючі та покрівлю. Утеплюючи фасад будинку і, якщо покрівля складена правильно, то можна зекономити тепло у 5-10 разів. Мешканці ж Полтавщини не поспішають утеплюватися, експерт це пов’язує, насамперед це з ціновою політикою.

“Клієнтів на придбання матеріалів не багато, але бажання утеплитися все-таки в людей є. Більшість клієнтів поки що звертається лише за консультаціями”, – сказав Кондратьєв.

Перейти до вмісту