Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські школярі “загубилися” в бібліотеці

26

Учора в Полтавській Обласній Універсальній Науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського для учнів початкових класів влаштували прогулянку «бібліотечним лабіринтом». Діти Приватного навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа Оксани Данько» замість запланованих 45 хвилин «загубились» у Бібліотеці на дві з половиною години. Учні подивилися книжкові виставки та виставки творчих робіт.
Бібліотекарі розповідали юним гостям про особливості фонду Бібліотеки, повідомляє library.pl.uа

Діти гортали каталожні картки, журнали, газети, книги у кожному відділі. Цікавилися вони даними з енциклопедичних видань, довідників, із географічного атласу. Дізналися чимало нового про музику, театр, кіно, про навколишнє середовище та як його оберігати;
про тварин, риб та як за ними доглядати, про полтавський край. Діти побачили найбільшу та найменшу  за розміром книги, намагались підняти найважчу.

http://library.pl.ua/gallery/1600/01.jpg

Найбільше дітей вразило те, що вони вперше побачили і потримали в руках, погортали сторінки книги, якій більше 200 років, вперше побачили Червону книгу, а також книги, написані японською, китайською, гебрейською мовами.

Новинкою для них стало й те, що у Бібліотеці можна не тільки читати паперові видання, а й відвідувати масові заходи, користуватися мережею Інтернет, співати, танцювати, грати в різні ігри.

http://library.pl.ua/gallery/1600/03.jpg

http://library.pl.ua/gallery/1600/31.jpg

Система Orphus