Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники провели для школярів екскурсію пожежно-рятувальною частиною

Співробітники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини сьогодні провели для учнів 3-Б класу Полтавської гімназії №6 пізнавальну екскурсію. Захід відбувся у рамках акції Тиждень безпеки життєдіяльності, повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час екскурсії рятувальники нагадали гімназистам правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, розповіли про основні причини виникнення загорянь, наслідки пожеж. Крім того, роз’яснили правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також, вогнеборці продемонстрували спеціальні автомобілі, бойове спорядження та технічне обладнання, які представники мужньої професії використовують при ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій. Ознайомили співробітники Служби порятунку «101» дітей і з побутом та умовами роботи полтавських рятувальників.

Аби дітлахи швидше запам’ятали правила, які необхідно знати та дотримуватись кожній людині, рятувальники організували для присутніх конкурси та вікторини на знання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Також, учні гімназії мали змогу одягти окремі елементи бойового спорядження вогнеборців та посидіти у спеціальних та пожежних автомобілях, загасити умовну пожежу, уявивши себе на мить справжніми рятувальниками – людьми, які незважаючи ні на що, по першому виклику виїжджають на допомогу громадянам.