Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця закуповувала зупинки громадського транспорту майже за 50 тис грн

amku

Комунальне підприємство “Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця” закуповувало зупинки громадського транспорту за ціною 40 658 та 49 437 грн з ПДВ, у той час як реальна ціна – 36 500 грн з ПДВ. Тож за ознаками антиконкурентних дій органу адміністративно-господарського управління та контролю.  Адміністративна колегія Полтавського ТВ АМКУ відкрила справу проти КП “Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”.

За результатами досліджень Відділення встановило, що КП “ПМШЕД” прийняло рішення про участь у процедурі відкритих торгів на закупівлю павільйонів для зупинок громадського транспорту пропозицію конкурсних торгів ТОВ «Агробуд і К», яка не відповідала вимогам Замовника, викладеним у документації конкурсних торгів і підлягала відхиленню. Такі дії містять ознаки порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дії органу адміністративно-господарського управління та контролю, шляхом прийняття рішення, яке призвело до спотворення конкуренції.

За попереднім дослідженням ринку закупівель товарів, робіт та послуг, територіальне відділення  проведело аналіз цін на аналогічний товар, яким встановлено, що вартість зупинки громадського транспорту іншого виробника складає 36 500 грн з ПДВ, в то час, як Замовником згідно договору придбано товар за ціною 40 658 та 49 437 грн з ПДВ.

Проведення будь-якої процедури закупівлі має за мету в першу чергу закупівлю товарів, робіт та послуг за найнижчими цінами. Здійснюючи закупівлю товарів за цінами, вище ринкових, Замовник порушує один з основних принципів процедур державних закупівель – принцип економії бюджетних коштів. Розслідування у справі триває.

поширити новину: