Ви тут:
Комуналка Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

“Полтававодоканал” готується до осінньо – зимового періоду

IMG_1686

Для безперебійного водопостачання і водовідведення полтавців в осінньо-зимовий період 2015-2016 років КП ПОР «Полтававодоканал» виконує комплекс заходів з ревізії та ремонту об’єктів підприємства та підготовки їх до роботи в умовах сезонного зниження температури.

На підприємстві постійно проводиться робота по забезпеченню безперебійного функціонування в осінньо-зимовий період як окремих свердловин, так і водозабірних споруд в цілому. На сьогоднішній день переобладнано 16 свердловин, проводяться ремонтні роботи глибинних насосів та заміна кабелів живлення.

На водопровідних мережах за 8 місяців поточного року виконано 1 698 заявок, було відремонтовано 219 шт. засувок , 57 оглядових колодязів та 232 водорозбірних колонки.

З метою виявлення «слабких» місць в розподільчий мережі водопостачання, в теплий період року проводилися гідравлічні випробовування по зонам та окремим розподільчим гілкам мереж, що в свою чергу дало змогу виявити приховані витоки води і запобігти більш значним аварійним ситуаціям в холодну пору року.

Із запланованої перекладки трьох кілометрів водопровідних мереж окремими ділянками по місту Полтаві замінено 1,72 км (58 %).

При всіх фінансових труднощах підприємство вишукує можливість проведення перекладок і каналізаційних мереж. На каналізаційних мережах виконано 5 214 заявок, ліквідовано 34 провали

Із запланованої перекладки 0,4 км каналізаційних мереж окремими ділянками по м. Полтаві замінено 0,56 км (140%).

Так, за 8 місяців 2015 року власними силами служби водовідведення по м. Полтаві перекладено основні ділянки мережі:

– закінчили роботи по реконструкції колектору від вул. Мироненко в бік вул. Енгельса, замінено аварійні ділянки колектору вул. Ватутіна – Коцюбинського. вул. Коваля – м-н Незалежності, Коцюбинського- Крамського, вул. Курчатова, по вул. Енгельса, 27а (територія 1-ї міської лікарні). вул. О. Бідного – пров. Рибальський.

Особлива увага приділяється обслуговуванню енергетичного господарства підприємства. На сьогоднішній день закінчено ремонти та ревізію трансформаторних підстанцій, електроустановок та електрообладнання, проведено технічне обслуговування та поточний ремонт 5 км повітряних та 100 м кабельних ліній, а також заміна понад 300 м аварійних ділянок електромереж невеликими відрізками.

На районних водопровідно-каналізаційних підвідомчих дільницях підприємства проведено 17 переобладнань свердловин. Також проводиться утеплення водонапірних башт, павільйонів та шахт свердловин, профілактика насосного, компресорного та електротехнічного обладнання.

Незважаючи на тяжкий фінансовий стан підприємства, всі підрозділи працюють на повну потужність, що забезпечує на даному етапі необхідний рівень надання послуг з водопостачання та водовідведення.

Своєчасна підготовка водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду дозволить запобігти виникненню аварійних ситуацій, а якщо вони трапляться – в стислі терміни локалізувати аварію і здійснити відновлювальні роботи.

Перейти до вмісту