Орієнтувальники Полтавщини завоювали 8 медалей

orient

У Києві відбулися ХVІІ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування бігом, присвячені памяті Героя Радянського Союзу Олега Оніщука, за підсумками яких орієнтувальники Полтавщини завоювали 8 медалей, із яких – 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові.

Переможцями всеукраїнського турніру за сумою орієнтування на трьох дистанціях (короткій, середній, довгій) став Михайло Піддубний – серед юнаків 14 років (із загальним часом на трьох дистанціях – 1 година 11 хвилин 56 секунд). Серед жінок-ветеранів лідирувала Надія Сердюк із загальним часом – 2 години 04 хвилини 52 секунди.

Срібло отримали Стефанія Трощак (дівчата 10 років) та Неля Олійник (жінки 35 років). Бронзовими призерами стали Марія Фурман (дівчата11 років), Володимир Слюсар (чоловіки 18 років), Юрій Коноваленко (чоловіки 21 рік-аматори, 43 учасника) та Георгій Модін (ветерани 70 років). Найдосвідченішому орієнтувальнику Полтавщини Георгію Модіну не пощастило – він був явним лідером у своїй ветеранській номінації, але на одній із трьох дистанцій він отримав дискваліфікацію, що завадило йому стати переможцем, йдеться на fcvorskla.com.ua