Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Олег Бех розповів про нововведення в роботі правоохоронців

DSC_0014

Відтепер жодне звернення громадян до міліції не залишиться поза увагою. Правоохоронці Полтавщини працюватимуть за новою системою прийму дзвінків “102” на централізований кол-центр УМВС, – повідомив журналістам начальник УМВС в області Олег Бех.

За його словами, дзвінок надходитиме не лише черговому до райвідділу міліції, але й записуватиметься на єдиний  номер кол-центру та потрапить до електронної бази.

Бех нагадав про нарікання, що не на всі звернення громадян реагували правоохоронці, нині ця можливість – виключена і на всі звернення буде реагування. Телефон гарячої лінії у Полтаві – 0 800 507 102.

Крім того, Бех розповів, що незабаром на вулиці вийдуть нові патрульні, за якими можна буде спостерігати через майже 5 тис. відеокамер. Нові патрульні поліцейські вийдуть на чергування в лютому.

«До нової патрульної поліції міста Полтава подали анкети 5102 кандидати, з них 8,6% – працівники міліції, у Кременчуці – 2847 кандидатів, з них 9,8 % правоохоронці» – повідомив  Олег Бех.

Патрульні поліцейські пройдуть 3-місячне навчання. Участь в конкурсі може взяти кожен громадянин України, не залежно від статі, віком від 21 до 35 років, який фізично розвинений, має водійське посвідчення не нижче категорії «В», не має судимостей, вільно володіє українською мовою та прагне змін.

Набір триватиме до 12 жовтня у Кременчуці, до 14 жовтня у Полтаві.

Перейти до вмісту