Ви тут:
Екологія Полтавщина Синергія 

На Полтавщині пройшов екологічний квест

екологи

Цього року обласний збір юних екологів тривав із 15 до 17 жовтня на базі обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору “Еколог”, що на Зіньківщині. Участь взяли дослідники сільського й лісового господарства, учасники обласних та всеукраїнських конкурсів, акцій, а також переможці проектів еколого-натуралістичного напрямку “Здобутки юних”.

На захід завітали активісти Кременчуцького міського екологічного штабу “Зелена планета”, які стали  переможцями обласних   конкурсів,  акцій та  проектів еколого-натуралістичного напрямку –  Владислава Гулик, гімназія №5,  Юлія Прокопик , ліцей №11, Валерія Чишко , ЗОШ №31. Після урочистостей юні екологи долучилися до акції “Посади дерево”, взяли участь у спортивно-розважальній естафеті “Ми – за здоровий спосіб життя”. Наступного дня представники команд зіграли в екологічний квест та перевірили власні знання у пізнавально-розважальній програмі “Україна моя від А до Я”. До речі, в останньому кременчуцька команда “Українська вишиванка” виборола перемогу.

Під час підбиття підсумків збору директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру Віталій Бедніна вручив юним екологам Полтавщини  дипломи та грамоти за перемогу в обласних етапах всеукраїнських конкурсів.

поширити новину: