Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

“Найінтелектуальнішою командою” визнали студентів ПДАА

60512085_bf80b63a

У Полтаві відбувся п’ятий турнір з інтелектуальної гри “Брейн-ринг” серед команд вищих навчальних закладів міста. Традиційно організаторами турніру виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавський обласний клуб інтелектуальної творчості “Що? Де? Коли?” та Студентська рада м. Полтава.

Цьогорічний “Брейн-ринг” приурочений 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського. Як повідомляють на сайті міської ради, гру проведено з метою формування національної свідомості підростаючого покоління, поглиблення знань студентської молоді міста про життєвий шлях, наукову, громадську, державотворчу діяльність постаті, пропаганди розумово-корисного дозвілля серед студентської молоді.

60512085_f82d58c4

Цього разу за титул “Інтелектуалів” змагалися 12 команд із вищих навчальних закладів міста.

Турнір складався з відбіркового туру першого кола – гри “на виліт” для шести пар команд (пари визначалися за результатами жеребкування до початку гри), відбіркового туру другого кола – гри “на виліт” для чотирьох пар команд та боїв за 1-4 місця (півфінал і фінал).

Після запеклої боротьби переможцем стала команда Полтавської державної аграрної академії, “срібло” – у Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, “бронза” – у Полтавського політехнічного коледжу НТУ “ХПІ”

Усі команди-учасники турніру отримали дипломи за участь та солодкі подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

60512085_6bde10ca

60512085_148d800c

Система Orphus Поделиться на fb