Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Нафтогазвидобування виділило 2 млн грн на ремонт доріг у Шишацькому районі

В с. Ковалівка (Шишацький район Полтавської області) завершено ремонт дорожнього покриття. Роботи вартістю 618 тис. грн профінансувало ПрАТ «Нафтогазвидобування». Раніше, в серпні, за підтримки газовидобувної компанії також було відремонтовано під’їзну дорогу до цього села. Таким чином, загалом у 2015 р. Нафтогазвидобування виділило на ремонти доріг у Шишацькому районі 2 млн грн.

Ремонт доріг проведено на вулицях Шкільна, Ставкова, Семидідька, у провулку Шкільному, а також на під’їзді до села з боку автодороги Миргород-Опішня. Дороги було збудовано кілька десятиліть тому, однак вони активно використовуються як місцевими мешканцями, так і для пересування сільськогосподарської техніки та транспорту самої газовидобувної компанії.

«Ремонт доріг у Ковалівці державні служби вже давно не ведуть, як і в інших селах. Але нам вдалося привести їх до ладу завдяки співробітництву з Нафтогазвидобуванням. Ремонти у центрі села було проведено минулого року, а в 2015-му ми охопили решту вулиць і під’їзди до села. Таким чином, на сьогодні нам вдалося вирішити проблему незадовільного стану доріг», – зазначила голова Ковалівської сільської ради Олександра Антоненко.

«Ми повністю виконали свої зобов’язання перед Шишацьким районом та, зокрема, селом Ковалівка щодо ремонту доріг, які брали на себе у 2015 р. Мабуть, у жодному іншому полтавському селі ремонтні роботи у подібних об’ємах не проводилися. Тим не менш, проблема незадовільної якості доріг залишається актуальною практично для кожного населеного пункту в Україні, і вона потребує системного вирішення на державному рівні», – підкреслив генеральний директор ПрАТ «Нафтогазвидобування» Ігор Щуров.

Система Orphus