Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщину приїхали представники з ВРУ

Мобільна група департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму перевірила роботу в декількох райвідділах області та підсумувала результати перевірок з керівництвом міліції Полтавщини. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Мета візиту – вивчити умови перебування громадян в ізоляторах тимчасового утримання у райвідділах міліції та надати практичні рекомендації задля їх удосконалення.

Зокрема, головні спеціалісти департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму перевірили стан дотримання прав людини в ізоляторах тимчасового тримання Миргородського райвідділу та Ленінського райвідділу Полтавського міського управління міліції.

Підсумовували результати перевірок разом з начальником УМВС області Олегом Бехом, його заступниками та начальниками галузевих служб – слідства, штабу та блоку громадської безпеки.

Спеціалісти порекомендували провести ряд заходів для удосконалення надання правової допомоги затриманим. Акцентували увагу на покращенні взаємодії правоохоронців з адвокатським корпусом Центру надання безплатної правової допомоги.    

Члени мобільної групи надали рекомендації по укріпленню окремих приміщень та неухильному дотриманню пропускного режиму працівниками райвідділу.  

Система Orphus