Ви тут:
Екологія Економіка Офіційно Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині водіїв габаритних вантажівок оштрафували на 32 тис. євро

99999

З 1 липня 2015 року у зв’язку із закінченням терміну дії мораторію на здійснення перевірок працівники Укртрансінспекції на дорогах Полтавщини Службою автомобільних доріг  відновили роботу габаритно-вагового контролю.

22222222

На пересувних пунктах габаритно-вагового контролю, які розташовані на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський км 394+750 біля поста № 1 ДАІ в Чутівському районі та км 207+450 біля поста № 3 ДАІ в Лубенському районі, працівниками ДП “Полтавський облавтодор” за три місяці було проведено понад 1000 зважувань, у 29 випадках було виявлено порушення встановлених норм, – повідомили у службі автомобільних доріг Полтавщини.

За виявленні порушення норм навантаження нараховані штрафи на загальну суму понад 32 тис. євро.

Працівниками Укртрансінспекції надіслано до Прокуратури в Полтавській області вимога про сплачування порушниками штрафів.

До Державного бюджету України водіями, які порушили законодавство України перераховано 11 тис. 150 грн з підтвердженими платіжними документами.

Працівники Укртрансінспекції разом з ДП “Полтавський облавтодор” здійснювали габаритно-ваговий контроль вантажного автотранспорту не лише вдень, а й вночі.

Служба автомобільних доріг висловлює подяку працівникам Управління Укртрансінспекції України в Полтавській області за небайдужу позицію до дорожньої галузі Полтавщини в збереженні автомобільних доріг загального користування від передчасних руйнувань великоваговими транспортними засобами не тільки в Полтавській області, а й по всій Україні.