Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині учасникам АТО надаватимуть практичну допомогу у спеціально створеному Центрі

Відсьогодні у приміщенні Полтавської облдержадміністрації почав працювати Єдиний центр допомоги учасникам АТО та членам їніх сімей. Його завдання – надання не тільки інформаційної підтримки, а й практичної допомоги у вирішенні соціальних, медичних, юридичних та інших питань.


З відкриттям Центру всіх привітав голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Він зазначив, що його створили не на порожньому місці. Цьому передувала чимала робота, як органів влади, волонтерів та учасників АТО.
“Кожен з бійців АТО повинен отримувати кваліфіковану оперативну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних із статусом учасника бойових дій. На рівні обласної ради та ОДА в області запроваджено низку Програм, які допомагають нашим військовим пройти реабілітацію, як психологічну так і оздоровчу, отримати матеріальну допомогу, надання сім’ям загиблих квартир тощо. У планах, з ініціативи Департаменту соцзахисту, розробити спрощену систему надання пільг учасникам АТО. Всіх вітаю з відкриттям Центру. Головне завдання, яке ми ставимо, щоб не було жодної обмеженої людини, створити сприятливі умови демобілізованим учасникам АТО, щоб вони відчули, що держава про них піклується”, – сказав Головко.
Керівник Центру допомоги учасникам антитерористичної операції Полтавської області Валерій Довженко наголосив, пріоритетом Центру є адаптація військових до соціуму. Адже бійці та їх сім’ї стикаються з одними й тими ж проблемами — отримання посвідчень учасника бойових дій, призначення пільг, надання земельних ділянок тощо.


“Порівняно з іншими областями ми впевнено тримаємося на ногах. Де-факто ми вже працюємо кілька тижнів, проводимо опитування. У нас працює гаряча лінія. Однак виникають і певні труднощі. До соцзахисту — питань немає спрацювали на відмінно. Основне питання — це земельні ділянки. На другому місці пасажирські перевезення та нормативна база пенсійного фонду”, – сказав Довженко.

Центр створено спільними зусиллями обласної влади, громадський організацій які об’єднують учасників АТО та волонтерів.

Нагадаємо, що такі центри створено по всій Україні на виконання відповідного Указу Президента.

поширити новину: