Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Покрову в Кобеляках відкрили меморіальну дошку Юрію Сітяєву

http://kob-mr.3dn.ru/_nw/9/19216463.jpg

На Покрову в Кобеляках відкрито меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю Юрію Сітяєву. Дошку на честь кобеляцького героя-захисника було встановлено на фасаді Кобеляцької ЗОШ №2 ім.Олеся Гончара, де свого часу навчався Юрій Сітяєв. Виготовив меморіальну дошку за власний кошт депутат Кобеляцької міської ради Юрій Пронженко, якому і випала честь разом з головою учнівської ради школи Ярославою Варченко відкрити цю пам’ятну дошку.

Перед відкриттям меморіальної дошки керівництво міста, райдержадміністрації та райради, а також колективи міських установ відвідали могилу Юрія Сітяєва на кладовищі, поклавши до неї квіти. Так само покладанням квітів вшанували пам’ять кобеляцьких воїнів АТО Віктора Бабенка, Дмитра Кота, Олександра Чирцова, Віталія Салогуба, які поховані на міському кладовищі.

68636734

Нагадаємо, кобелячанин Юрій Сітяєв загинув 23 травня 2014 року в зоні АТО, поблизу міста Слов’янська Донецької області. Військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції на Сході України з березня 2014 року у складі однієї з дніпропетровських танкових дивізій. Юрій Сітяєв народився в 1977 році у Донецьку. З дитячих років проживав в місті Кобеляки. Служив десантником, у 1996-1997 р.р. воював у гарячих точках Югославії. У березні цього року був призваний до Збройних Сил України як доброволець. З життя пішов як герой, захищаючи рідну Україну. 26 травня минулого року з належними почестями він був похований на міському кладовищі в Кобеляках.     

Перейти до вмісту