Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині власну творчість презентували люди з обмеженими можливостями

http://lubny.adm-pl.gov.ua/sites/lubny.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/1_701.jpg

Яскраво, динамічно й на одному подиху відбувся Відкритий регіональний фестиваль творчості людей з інвалідністю “Сузір’я мрій” у селі Засулля Лубенського району.

Як наголошують організатори – Полтавський обласний, а також Лубенські районний та міський осередки Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” (ВОІ СОІУ) – фестиваль проходить дев’ятий рік поспіль і вже став традиційним .

Свої таланти на засульській сцені демонстрували більше 50-ти учасників, понад 20 – представили свої роботи на виставці. Народні й авторські пісні та вірші, гуморески, нариси та танці, а також гра на музичних інструментах – виступи учасників вражали своїм різноманіттям.

http://lubny.adm-pl.gov.ua/sites/lubny.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/4_300.jpg

Лубенський район був гідно представлений членами Лубенського районного осередку ВОІ СОІУ: емоційні вірші у виконанні Катерини Якименко, гуморески від Івана Кривохижі та майстерна гра на бандурі вихованки музичної школи Альони Погорілої не лишили байдужими жодного глядача.

Почесними гостями фестивалю стали Іван Кость із Самбору (Львівська область) та Олексій Данчук із Вінниці.

 Учасників привітали голова Лубенського районного осередку ВОІ СОІУ Тетяна Погоріла, голова Полтавського обласного осередку ВОІ СОІУ Сергій Чумак, виконуюча обов’язки голови Засульської сільради Ольга Киба. Вони висловили щире захоплення тим, кому інвалідність не завадила реалізувати творчі таланти та уміння.

Учасники із Полтави, Семенівки, Карлівки, Миргороду, Пирятина, Чутового, Шишак, Хоролу, Лубен не лише демонстрували власні таланти, а й спілкуватися у колі друзів й однодумців. Позитивні враження від фестивалю на Лубенщині його учасники збережуть у своїх серцях до наступних зустрічей, йдеться на сайті Лубенської РДА.

Система Orphus Поделиться на fb