Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Хорольщині для учасників АТО реалізували проект “Під одним дахом”

http://horol.adm-pl.gov.ua/sites/horol.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/img_20151021_120843.jpg

У Хорольському центрі зайнятості учасникам АТО проводять консультації у межах проекту “Під одним дахом”. У межах акції фахівці центру зайнятості провели круглий стіл на тему: “Соціальний супровід учасників АТО: проблеми та шляхи їх вирішення”, повідомляють у райдержадміністрації.

Напередодні для учасників АТО провели опитування. Серед основних питань – що саме перешкоджає їхньому працевлаштуванню та як позбутися бар’єрів. Тому до участі у заході, окрім безробітних, запросили представників органів влади, зокрема, з центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РДА, управління Держземагенства у Полтавській області. 

Провідний спеціаліст з профорієнтації центру зайнятості Аліна Дяченко озвучила основні засади роботи служби зайнятості з учасниками бойових дій на сході, зокрема ті, що стосуються їхнього працевлаштування та соціальної адаптації в суспільстві. Начальник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Бровко поінформувала про надання різних видів державної допомоги. В.о. начальника управління Держземагенства у Полтавській області Світлану Коваль розповіла про процедуру виділення земельних ділянок, окреслила норми безоплатної приватизації.

Система Orphus