Ви тут:
Місцеві вибори 2015 Полтавщина Суспільство 

Комітет виборців України назвав партії, які найбільше витрачають на агітацію на Полтавщині

інфографіка: cvu.org.ua

Протягом вересня КВУ провів опитування понад шістдесяти експертів із 24 областей України та міста Києва щодо витрат політичних партій на передвиборну кампанію. Експертна оцінка базувалась на кількості білбордів, сіті-лайтів, друкованих матеріалів, агітаційних наметів, сувенірної продукції, публічних заходів, організованих на підтримку політичної сили.

Дослідження продемонструвало, що витрати партій різняться у регіонах України. Так на Полтавщині найбільщ помітними є  кампанії партій  БПП «Солідарність» та «УКРОП». Ця ж ситуація притаманна загалом в Центрі та на Півночі України (Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Київська, Житомирська, Сумська та Чернігівська області).

У південних областях України (Запорізька, Одеська, Херсонська, Миколаївська) найбільш помітною є кампанія партій «Опозиційний блок» та «Наш Край». На Сході України (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області) партії «Відродження», «Наш край» та «Опозиційний блок» сумарно витратили за звітний період удвічі більше, ніж інші. На Заході (Івано-Франківська, Закарпатська, Рівненська, Львівська, Чернівецька, Тернопільська, Волинська, Хмельницька області) лідерами за витратами стали партія БПП «Солідарність» та ВО «Свобода».

за матеріалами КВУ

Перейти до вмісту