Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Батальйону Нацгвардії України в/ч 3059 на день народження подарували “Нісан”

Днями свій 15-ти річний ювілей відзначив батальйон Національної гвардії України в/ч 3059. Цього дня військова частина гостинно відкрила двері для гостей. Привітати нацгвардійців з ювілеєм завітали керівники міста на чолі із першим заступником міського голови Віктором Калашником, начальник Кременчуцького міського відділу УМВС України в Полтавській області підполковник міліції Денис Захарченко, Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, а також ветерани військової частини і гості. Серед почесних гостей  урочистостей і перший керівник військової частини 3059 Віктор Головченко та його  тодішні заступники, повідомляють у Кременчуцькій міськраді.
Командир військової частини Олександр Аленін зазначив, що протягом усього часу існування підрозділу її військовослужбовці виконують службово-бойові завдання пов’язані з ризиком і небезпекою не тільки на території Кременчука, а також і в інших регіонах України. Він зазначив, що останні два роки  для особового складу військової частини 3059 були найбільш складними, і сьогодні військові несуть службу у зоні проведення анти терористичної операції, відстоюючи незалежність та цілісність України. Олександр Аленін висловив слова подяки особовому складу частини за сумлінну службу, яка є запорукою безпеки в Україні, та побажав військовослужбовця та членам їх родин  щастя, миру і спокою, а головне – повернутися додому живими і здоровими.
Всі присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців і мирних жителів, які загинули під час АТО та стали жертвами терористів на сході України .
Перший заступник міського голови Віктор Калашник також привітав військових із ювілеєм військової частини, зазначивши, що кременчужани пишаються тим, що саме в нашому місті базується батальйон Національної гвардії України. Керівник міста зазначив, що військові в/ч 3059  постійно надають вагому допомогу Кременчуку із забезпечення  правопорядку у місті. Міська влада, в свою чергу, завжди надавала допомогу і надалі підтримуватиме  військову частину. Від територіальної громади міста перший заступник міського голови Віктор Калашник з метою покращення матеріально-технічної бази військової частини вручив військовослужбовцям батальйону Національної гвардії України ключі від автомобіля «Нісан», який було придбано за рахунок міського бюджету.
Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай подякував військовослужбовців, які зробили життєвий вибір – присвятили своє життя Захисту Батьківщини і благословив на відповідальну роботу.
Після офіційної частини  нацгвардійців і гостей чекав святковий концерт від творчих колективів Міського палацу культури та інші.