Ви тут:
PROвсе 

5 легких способів позбутись гикавки

Багато хто з нас часто звик перекушувати шоколадкою або бутербродом, а потім мучаться від гикавки. Ось 5 легких способів позбутися гикавки.

Знімок екрану_2015-10-17_12-32-46

 

1. Для початку спробуйте придушити гикавку простою водою. Для цього потрібно випити велику склянку чистої води без газу повільно і дрібними ковточками. Таким нехитрим, але безпечним способом з горла змиваються залишки їжі і ліквідується подразнююча дію на нерв, що проходить у цій галузі. Більш сучасний спосіб, як позбутися від гикавки в домашніх умовах, полягає в трохи іншому підході. Пити воду слід, нахиливши тулуб вперед. Вставши над раковиною, потрібно пити воду зі склянки, відсуваючи його якнайдалі від вас.Так можна запросто позбутися гикавки.2. Ще один спосіб, як позбутися гикавки в домашніх умовах – проковтнути що-небудь кисле або гірке. При попаданні в травну систему чогось незвичайного відбувається зникнення спазмів. Можна проковтнути чайну ложечку столового оцту або посмоктати шматочок лимона.

3. Ще один варіант – посипати на центр язика трохи цукру і проковтнути його. Можна змішати ложку цукру з невеликою кількістю пива і випити суміш.

4. Можна спробувати позбутися гикавки рефлекторним шляхом. Для цього потрібно покласти палець в ротову порожнину таким чином, як ніби ви хочете викликати блювоту. Але доводити до такого крайнього ступеня не треба. Таким чином можна перервати сталу ритмічність гикавки.

5. Ще один простий спосіб, як позбутися гикавки – потриматися за язик. Наступного разу, коли на вас нападе гикавка, просто відкрийте рот, візьміться за язик і легенько потягніть його. У такому положенні утримуйте його пару секунд.

Перейти до вмісту