Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

2 тисячі демобілізованих учасників АТО з родинами оздоровили на Полтавщині

Цьогоріч дві тисячі учасників АТО з родинами пройшли реабілітацію на курортах Полтавщини у форматі відпочинку і оздоровлення.
Про це повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Людмила Корнієнко.
Це стало можливо, завдяки Програмі реабілітації демобілізованих військових, яка запроваджена в області. Така Програма стала єдиним експериментом в Україні. Всього на ці цілі залучили 7 млн 375 тис. грн. 6 млн грн – з обласного бюджету й більше 1 млн грн – з районних і міських бюджетів.
“До нового року в нас достатньо коштів, щоб проводити оздоровлення. Також вже почали набирати військовослужбовців, щоб внести їх в базу даних та з конкретними пропозиціями виходити на облраду щодо виділення коштів. Роботу плануємо і продовжити й наступного року”, – сказала Корнієнко.
Також вона зазначила, що всі демобілізовані протягом 10 днів після звільнення з лав ЗСУ проходять соціальне обстеження, на кожного складають соціальний паспорт та вносять у базу даних.
Крім сімейного оздоровлення, передбачається забезпечення путівками постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням за кошти державного бюджету. Цьогоріч за рахунок державного бюджету отримали путівки 125 осіб.
Корнієнко наголосила, щоб скористатися путівками наступного року, потрібно вже зараз записатися в чергу в соцзахисті.

поширити новину: