Ви тут:

Полтавським АТОшникам стане простіше отримати пільги на ЖКП

IMG_0984(1)

Полтавська обласна влада значно спростила механізм отримання пільг учасникам бойових дій на житлово-комунальні послуги. Вже з понеділка їм не потрібно буде ходити по всіх установах, а треба лише звернутися в органи соцзахисту.

Про це повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Людмила Корнієнко.

Вона розповіла, що наразі діє система: учасник АТО згідно з чинним законодавством отримує посвідчення в військкоматі. Потім іде в органи соцзахисту, заповню’ заяву, подає пакет документів. Після цього його заносять в єдиний реєстр пільговиків України. А далі, з посвідчення та довідкою з соцзахисту, він повинен обійти 6 установ, що надають житлово-комунальні послуги.

Наразі цю процедуру значно спростили.

“Тепер учасники бойових дій, їхні сім’ї будуть звертатися за отриманням соціальних пільг на ЖКП лише в органи соцзахисту. Потрібно подати лише заяву, ідентифікаційний код, паспорт, свідоцтво про народження дитини, якщо діти неповнолітні та дані дружини. Далі ми самі надсилатимемо документи підприємствам, які надають послуги й вони виписуватимуть платіжки, відповідно до тих пільг, які встановлені законодавством”, – сказала Корнієнко.

Людмила Корнієнко додала, щоб не порушувати законодавство керівник ОДА підписав звернення до Прем’єр-міністра щодо внесення змін в законодавчі акти, що діють на сьогодні. Доручення про виконання спрощеного порядку надання пільг уже відправили в усі районні та міські установи Полтавщини.

Нагадаємо, для інвалідів війни діє 100% знижка на оплату житлово-комунальних послуг, для учасників бойових дій – 75%, а для сімей загиблих в АТО – 50%.

Перейти до вмісту