Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині запроваджують соціально-культурний проект “Can Action”

DSC_0008

Комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради протягом жовтня-листопада 2015 року запроваджує соціально-культурний проект «Can Action», який реалізується за підтримки представництва DVV International в Україні. Про це, сьогодні під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” розповів директор установи Анатолій Безпалюк.

Мета проекту полягає у розкритті талантів молоді, шляхом навчання різним видам мистецтва та створення ними спільних робіт. Подолання внутрішніх бар’єрів цільової групи, формування діалогу до взаєморозуміння та взаємодопомоги. Популяризація культури та мистецтва у суспільстві.

Під час проекту протягом чотирьох субот жовтня будуть проведені чотири майстер-класи для зацікавлених тематиками: «Основи фотографування», «Основи малюнку», «Основи створення скульптури» та «Основи створення карикатури». Кількість учасників кожного майстер-класу – 10 осіб, участь – безкоштовна.

По завершенні проекту у листопаді буде чотириденний Фестиваль сучасного мистецтва «Open ART», який планується проводити у Полтавському краєзнавчому музеї ім. В. Кричевського. В рамках Фестивалю буде виставка робіт учасників майстер-класів та роботи майстрів сучасного мистецтва, а також, тематичні обговорення по зазначеним тематикам.

Як кульмінація проекту – створення спільної картини формату 12 кв.м. професіоналами та учасниками майстер-класів.