Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

На Лохвиччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в АТО героя Анатолія Гнатенка

dscn8533

11 вересня у селі Погарщина (Лохвицький район)  відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в АТО героя Анатолія Гнатенка , уродженця села Дібрівне. Він героїчно загинув 21 литопада 2014 року при виконанні бойового завдання в с. Щастя, Станично-Луганського району. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Мітинг з нагоди відкриття відбувся біля стін рідної Погарщинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, де навчався Анатолій. Підтримати родину у цю тяжку мить прийшли рідні та друзі, однокласники, представники районної та місцевої влади, учнівський та педагогічний колективи школи, односельчани.

Почесне право зняти полотно з пам’ятної дошки надали учасникам АТО Сергію Бережному та В’ячеславу Жигуну. Усі присутні вшанували пам’ять про героя хвилиною мовчання.

 «Неоголошена війна на Сході нашої держави забрала не одне життя лохвичан, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Сьогодні гинуть найкращі сини України. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.» – наголосив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Завгородній.

dscn8527

Із щирими словами співчуття батькам та дружині також звернулися директор школи Наталія Володимирівна Загорулько, сільський голова Віктор Олександрович Кладько, заступник військового комісара по роботі з особовим складом Генадій Володимирович Токар, керуючий відділком ПрАТ «Райз-Максимко» Віктор Анатолійович Лавренов, однокласниця Надія Григорівна Савченко.

Освячення пам’ятної дошки провів  отець Михаїл, священнослужитель церкви Андрія Критського с. Погарщина Української православної церкви Київського патріархату.

Присутні запалили свічки та поклали квіти до меморіальної дошки, яка стала безсмертним символом пам’яті героя.

джерело: Лохвицька РДА