Ви тут:

До виплат готові

У державі прийнято рішення про підвищення соціальних виплат, і пенсій зокрема, з 1 вересня, а не з 1 грудня, як планувалося раніше.

Розмір мінімальної пенсії зросте з 949 грн. до 1074 грн.. Відповідно підвищаться всі складові таких виплат, які розраховуються із мінімальної пенсії. Це, зокрема, доплати за понаднормативний стаж, надбавки учасникам бойових дій, інвалідам війни тощо.

У зв’язку з тим, що зміни до Закону «Про Державний бюджет» уже ухвалені, 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень.

Органи Пенсійного фонду здійснили усю необхідну підготовчу та організаційно-технічну роботу для того, щоб пенсіонери отримали виплати в нових розмірах.

Згадане підвищення передбачено для 400 тис пенсіонерів Полтавщини, а середній розмір цього підвищення становитиме близько 85 грн..

Для більшості пенсіонерів розмір підвищення буде індивідуальним і залежатиме від стажу та обсягу заробітної плати, з якої його розраховували.

Прогнозована місячна сума підвищення видатків на виплату пенсій в області у результаті перерахунку пенсій з більшого прожиткового мінімуму складатиме близько 40 млн.грн..

У цілому станом на вересень 2015 року контингент одержувачів пенсій у нашому регіоні становить 468,5 тис. осіб.

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області

Перший заступник начальника Головного управління В.М.Носенко

Перейти до вмісту