Ви тут:
Полтавщина Пригоди Спорт Суспільство 

Полтавець випав із каное на Чемпіонаті світу

3281

Прикра випадковість не дала полтавському спортсменові допливти до фінішу у попередньому заїзді.

21 серпня веслувальник з Полтави Едуард Шеметило під час попереднього заїзду чемпіонату світу в Мілані у каное-одиночці на 500 метрів не зміг допливти до фінішу, бо випав із човна.

 З телетрансляції одразу не було зрозуміло, що ж там сталося, проте пізніше видання “Полтавщина. спорт” з’ясувало , що спортсмен просто випав з човна у воду:

— Перед фінішем була невелика бовтанка, — розповідає Едуард. — Під час заїздів іноді неподалік розминаються спортсмени чи їздять судді на катерах. Від них ідуть бокові хвилі. В мене в човні була вода і місце де стояла моя опорна нога було дуже мокрим. Перед фінішем я хотів витиснути максимум і виконав кілька сильніших гребків. Внаслідок цього опорна нога «поїхала». Тому коли я робив половину незакінченого гребка маса тіла за інерцією завалилась набік і я випав з човна. Кажуть, що в такі халепи потрапляють і олімпійські чемпіони, але прикро. Я аналізував свій заїзд, думаю більше такого не станеться. І я і інші спортсмени будуть старатися, щоб не підвести Україну.

Перейти до вмісту