Ви тут:
Економіка Полтавщина Резонансні справи Синергія Суспільство 

Кременчуцьких рибінспекторів зловили на бракон’єрстві

PM198image002

Браконьєрів виявили працівники водної міліції Кременчуцького міського відділу на території національного природного парку Нижньо-Сульський в межах Сулинського ландшафтного заповідника.

Затриманими виявилися 35-річний провідний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів та його 37-річний громадський інспектор рибоохорони.

За допомогою моторного човна чоловіки вийшли на воду та за допомогою сіток ловили рибу різних видів вагою близько 377 кілограм на загальну суму 160 тисяч гривень.

За інформацією Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області? gд час огляду на місці події вилучено свіжовиловлену рибу, 17 риболовецьких сіток та моторний човен.
Окрім цього, слідчими проведено 15 санкціонованих обшуків у керівництва та інспекторів рибоохорони, під час яких вилучено ряд човнів без документів, човнові двигуни, заборонені знаряддя лову, 15 кілометрів риболовецьких сіток різних видів та електровудки, а також вилучено ряд документів, що підтверджують незаконну діяльність підрозділу.

За фактом розпочато ряд кримінальних проваджень за статтею 364-1 Кримінального кодексу України (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та статтею 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

«За період операції «Нерест» працівники міліції виявили незаконну діяльність рибоохорони. Від такої незаконної діяльності завдані колосальні збитки. Як нам стало відомо, працювала організована група з числа рибінспекторів та їх громадських помічників. Вони займалися незаконним виловом риби, яку в подальшому реалізовували в інших областях, у тому числі і в Полтавській області. Середній дохід зловмисників склав понад 4 мільйони гривень» – повідомив Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області.

Інформацію про вимагання коштів та іншу заборонену діяльність рибінспекторів громадяни можуть повідомити до Слідчого управління УМВС України в Полтавській області за телефонами гарячої лінії УМВС: (0532) 517757,562233.

 
поширити новину: