Ви тут:
Головне Офіційно Суспільство Україна 

Звернення Президента щодо проекту змін до Конституції

Президент Петро Порошенко закликав до спокійного аналізу змін до Конституції, додавши, що докладе всіх зусиль, щоб вони були ухвалені восени. Про це повідомляє  прес-служба президента України.

“Розгляд у Верховній Раді проекту змін до Конституції в частині децентралізації вилився в дискусію про головну проблему, яка найбільше непокоїть усіх нас, – питання війни та миру”, – наголосив він у своєму зверненні.

Він додав, що його мирний план щодо повернення районів Донбасу під контроль Києва “наші європейські та американські друзі та партнери визнали як безальтернативний варіант повернення окупованих районів Донбасу під український суверенітет – виключно політико-дипломатичним шляхом”.

“Каменем спотикання стала норма, яка міститься в перехідних положеннях Конституції. А саме – речення, в якому згадується закон про специфічний порядок здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини”, – сказав Порошенко.

“Ці умови включають і роззброєння бойовиків, і виведення російських військ, і відновлення нашого контролю над всією лінією українсько-російського кордону, і проведення чесних, вільних та демократичних місцевих виборів. Хіба це не те, чого ми прагнемо?” – наголосив президент.

Система Orphus