Ви тут:

Завітайте до сервісного центру міської податкової!

Шановні полтавці! Нагадуємо, що у приміщенні Державної податкової інспекції у м. Полтаві за адресою вул. Фрунзе, 155 функціонує Центр обслуговування платників. Завітавши до нього, ви зможете безкоштовно та за відсутності черг вирішити усі свої нагальні податкові питання.

У приміщенні центру Ви можете подати податкову звітність, отримати посилені сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису, подати кореспонденцію, отримати різного роду довідки та дозвільні документи, зареєструвати РРО та книгу ОРО, отримати ідентифікаційний номер чи внести зміни до облікової картки платника податків, отримати висококваліфіковану податкову консультацію та здійснити ті чи інші платежі.

Центр обслуговування платників працює у наступному режимі: понеділок, середа, п’ятниця – з 9:00 до 18:15; вівторок, четвер – з 9:00 до 20:00; субота – з 9:00 до 16:00; неділя – вихідний день.

Протягом січня-червня 2015 року Центром обслуговування надано більше 88 тисяч послуг платникам податків, з них: 17,7 тисяч адміністративних послуг, 15,2 тисячі інформативних (консультаційних), 53,5 тисяч – послуги з прийому вхідної кореспонденції, майже 2 тисячі платників змогли отримати у зручний для себе час сертифікати електронного цифрового підпису. Крім того, до Центру обслуговування протягом першого півріччя було подано 256 тисяч податкових звітів.

Відділ комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus