Ви тут:
Головне Економіка Полтавщина Суспільство 

За фактом перевірки “Полтавафарм” порушили кримінальну справу

DSC_0029

За результатами перевірки Державною фінансовою інспекцією в Полтавській області  ПОКП “Полтавафарм”  правоохоронні органи порушили кримінальну справу. Про це, зокрема, йшлося сьогодні на засіданні комісії облради з питань охорони здоров’я.

Йшлося не просто про низький неефективний рівень менеджера цієї комунальної мережі аптек, а про злочинні дії. Зокрема, комунальна мережа аптек області щорічно втрачала по 34 заклади. Керівництво області і громадськість  сподіваються, що правоохоронні органи дадуть належну правову оцінку подіям навкруги “Полтавафарм”.

За даними прокуратури, розпочалося кримінальне впровадження за ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).

Голова облради Петро Ворона пригадав хронологію  призначення керівником ПОКП “Полтавафарм” Наталії Стецюк, зрив сесії облради та те, що Департамент охорони здоров’я ОДА фактично самоусунувся від цієї ситуації. Саме тому, відзначив Ворона, нещодавно на сесії облради так і не проголосували депутати щодо звіту керівника профільного департаменту Віктора Лисака, тощо.

Нині Наталя Стецюк перебуває на лікарняному, тому питання щодо її усунення з посади поки що не розглядали.

На засіданні комісії обласні депутати вирішили дати шанс  ПОКП «Полтавафарм» на подальше існування та продовжити діяльність під контролем спеціально створеної наглядової ради.

Система Orphus