Ви тут:
Головне Полтавщина Споживач Суспільство ТОП-новина 

З другої спроби в Полтаві пройшла сесія міськради

1431468972_1

Після вранішнього конфлікту, бійок та ДТП за участю міського голoви, депутати Полтавської міської ради близько 16-ї години повторно зібралися на ювілейну, 50-ту сесію Полтавської міської ради. 

Міський голова Полтави Олександр Мамай заявив, що вранці сесія не відкрилася через загрози його здоров’ю та життю, але з 16-ї годині цього ж дня  змогли зібратися повторно 34 депутати міськради.

На порядок денний винесли близько 70-ти питань.

Спочатку, як і вимагали громадські активісти, внесли питання розглянули можливість зниження проїзду у громадському транспорті Полтави, проте пропозиція не отримала підтримку більшості депутатів.

Народні обранці лише вирішили направити звернення у Кабмін стосовно зниження тарифів на житлово-комунальні послуги.

Серед проголосованих питань – виділення одноразової допомоги учасникам АТО  в розмірі 1000 гривень кожному на загальну суму 230 тис. гривень.

Також депутати  внесли зміни до міського бюджету та виділили додаткове фінансування на будівництво басейну по вул. Юрченка, прийняли Залізничну лікарню біля Південного вокзалу до комунальної власності міста, тощо.

Суперечка виникла з питання надання згоди на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Милорадович, 45. Власник частини земельної ділянки заявив, що не хоче продавати землю, що він проти багатоповерхівки, як і інші мешканці навколишніх приватних будинків. Мамай зазначив, що 50 людей викупили квартири в майбутній багатоповерхівці, тож депутати дали згоду на будівництво.

Проголосували депутати і за “європезацію” та створення “Інституту розвитку міста”, а ще – за  благоустрій скверу, де раніше стояв пам’ятник Леніну.

 

 

Система Orphus