Ви тут:
PROвсе 

Як зберігати спокій?

єж

Напевно ви пам’ятаєте ті моменти, коли ваш ретельно вибудуваний план дій виходить з-під контролю, і ви більше не можете управляти ситуацією? Що ми стандартно робимо в подібних випадках? Звичайно ж, починаємо нервувати і пристрасно бажати «відмотати» час назад, щоб змінити всі обставини. Але оскільки такий варіант, на жаль, неможливий, вам залишається тільки один раціональний вихід: залишатися спокійним і холоднокровним. Як це зробити?

Не панікуйте

Паніка – це найгірше, що можна зробити в складних ситуаціях. Вона засліплює і позбавляє можливості об’єктивно мислити. У реальності все може бути зовсім не так вже й погано, як вам здається. Приведіть свої думки в порядок, і ви побачите вихід з ваших проблем або, можливо, ніяких проблем взагалі немає. Коли ви відчуваєте, що ваші нерви не витримують, зупиніться і глибоко-глибоко вдихніть. Це завжди допомагає заспокоїтися.

 Прийміть ситуацію як вона є

Якщо ви не можете вплинути на стан речей, то прийміть все як є і змініть своє до нього ставлення. Успішні люди завжди адаптуються до будь-якої ситуації, якою б несприятливої ​​вона не була. Насамперед, вони завжди знаходять ряд позитивних моментів і намагаються зосередитися тільки на них. Усвідомте, що речі не завжди відбуваються відповідно до вашого сценаріїв, і іноді доводиться змиритися з тим, що відбувається або вже сталося.

Ще один шанс є завжди

Невдачу не можна розглядати як кінець світу, оскільки завжди можна знайтися ще один шанс. Ситуацію цілком реально змінити і виправити. Робити помилки – це абсолютно природна людська якість, але тільки сильна людина може зважитися використовувати свій другий шанс.

Зверніться за порадою

Якщо ви в тупиковій ситуації, зверніться за порадою. Зрештою, до вас же теж звертаються з питаннями, так чому цього не можете зробити і ви? Не бійтеся турбувати і відволікати людей, у гіршому випадку вони просто нічим вам допомогти не зможуть. Зате хтось інший обов’язково korysniporady.

Не звинувачуйте

Багато людей вважають за краще звинувачувати все і всіх, намагаючись закривати очі на те, що відповідальність за скоєні помилки несуть тільки вони самі. Якщо ви потрапили в неприємне становище, то звинувачувати в цьому нікого, навіть якщо це і не ваша вина. У більшості випадків ми довіряємо людям, яким довіряти не варто було б, і в результаті отримуємо проблеми і неприємності. Так, вони винні, але вибір то був ваш, отже, нерозумна довіра – це тільки ваша помилка.

Визнайте свої проблеми

Є люди, які завжди запевняють себе, що все добре, хоча це не так. Позитивне мислення – це здорово, але не в цьому випадку. Коли ви втрачаєте контроль над ситуацією, надзвичайно важливо визнати цей факт. Якщо ви його заперечуєте, то ситуація може тільки погіршитися, і її рішення стане більш скрутним. Стикаючись з труднощами життя, ви вчитеся і розвиваєтеся, і тільки впевнені в собі люди можуть розв’язати проблемну ситуацію правильно.

Просто ігноруйте

Якщо ви не в змозі впоратися з непередбачуваними змінами вашого плану, просто ігноруйте їх. Послухайте свій внутрішній голос і постарайтеся не нервувати. Бувають ситуації, коли єдине, що можна зробити, – це рухатися далі. Занепокоєння про те, що не в ваших силах змінити, є безглуздою тратою вашого дорогоцінного часу.

Завжди тримайте запасний план під рукою

Що б і як би ви не планували, завжди тримайте під рукою перший резервний план і другий резервний план для першого резервного плану. Подібна підстраховка допоможе вам уникнути стресу і незручних ситуацій, а ви будете відчувати і вести себе більш впевнено, з легкістю долаючи будь-які неприємності і труднощі.

Система Orphus