Ви тут:

Волонтери з Волині привезли допомогу у Полтаву

Сім’ї переселенців, учасників АТО діти притулку “Любисток”, військові з Полтавського шпиталю та ЦРЛ в Решетилівці отримали безкоштовну допомогу від волонтерів. ЇЇ вручив Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна».

Як повідомив на прес-конференції в ІА “Новини Полтавщини” заступник голови ОДА Роман Товстий, допомогу отримає кожен, особисто, без посередників. Особливу увагу приділять переселенцям, яких на Полтавщині нині найбільше ніж в інших регіонах.

“Ми відвідаємо сім’ю переселенців та одного з правоохоронців. В обласний шпиталь завеземо медикаменти”, – сказав Товстий.

Як розповів член наглядової ради обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна», Арсен Сидорчук – це вже не перша допомога фонду на теренах країни. Фонд діє близько 20 років.

“Ми завжди маємо підтримку від влади. Коли ОДА робить моніторинг проблем, ми звертаємося до неї, кому допомогти. Всього при ми привезли ліків, речей, харчів на 400 тис. грн. Учора частину роздали військовим в Дніпропетровському шпиталі”, – сказав Сидорчук.

Волонтери на цьому не збираються зупинятися. Планують налагодити тісну співпрацю з Полтавською ОДА та допомагати, як переселенцям так і іншим людям, хто цього потребує.

Перейти до вмісту