Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Волонтери ХПЄ УАПЦ підтримують «Небайдужих жінок Донбасу»

DSC04052

«Коли до нас звернулися по допомогу продуктами харчування представники громадської організації «Небайдужі жінки Донбасу», то на наше прохання до підприємців першими відгукнулися керівники ТОВ «Інверт»,– розповів прес-секретар та керівник Волонтерського центру Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви протодиякон Олександр Горай. – Це Товариство виготовляє кондитерські вироби під торговою маркою «Диканське». Дві тонни борошна, тонна манної крупи, 850 кг картоплі, більше двох десятків ящиків із печивом – такою виявилася доброчинна допомога, надана очільниками ТОВ «Інверт» потребуючим». Усе це роздали біженцям. Мешканці Полтави-переселенці з Українського Сходу глибоко вдячні благодійникам за їхню щирість і сердечність.

DSC04051

Ми просимо всіх, хто може та бажає полегшити життя полтавців-переселенців із Донецької та Луганської областей, співпрацювати з Волонтерським центром ХПЄ УАПЦ, який діє з благословення Високопреосвященнішого Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського Української Автокефальної Православної Церкви (сторінка Волонтерський центр ХПЄ УАПЦ у Фейсбуці) та звернутися до керівника Волонтерського центру протодиякона Олександра Горая за телефоном 0975900021.

Подаємо адресу Центру допомоги переселенцям громадської організації “Небайдужі жінки Донбасу”: м. Полтава, вул. Сінна, 7, кімната 301, 3-й поверх ( колишнє приміщення ДТСААФ).

Валентина Олександренко

Протодиякон Олександр Горай

Система Orphus