Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

В УЄФА є ряд зауважень по інфраструктурі Полтави для проведення єврокубків

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс повідомив, що вчорашньому виконкомі організація прийняла рішення дозволити проводити єврокубкові матчі в Дніпропетровську, а Полтаві надали час виправити зауваження по інфраструктурі.

Якщо до старту третього раунду кваліфікації Ліги Європи вони будуть усунені, тоді “Ворскла” зможе приймати суперників вдома. Про це пише football24.ua

Основна проблема – відсутність міжнародного аеропорту. Найближчий – в Харкові, але це місто уряди більшості держав поки не рекомендують для відвідування своїм громадянам. Відповідно, потрібно шукати інші можливості, щоб команди-суперники могли дістатися до Полтави максимально швидко і комфортно. Пропозиція ФФУ – з Києва, звідки, наприклад, кілька років тому, коли “Ворскла” виступала в єврокубках, вже приїжджала автобусом “Бенфіка”.

Виконком УЄФА, хоч і з певними застереженнями, але все-таки погодився прийняти за основу варіант автобусного трансферу, у супроводі ескорту, з аеропорту “Бориспіль”.

Як можливу опції розглядається також відкриття місцевого аеропорту для внутрішніх авіаліній – у такому випадку господарі повинні будуть забезпечити чартерний переліт з “Борисполя” до Полтави. Вивчається ще й можливість переїзду експресом залізницею, але це вкрай складно здійснити на практиці.

Інспекційна поїздка обов’язково відбудеться для того, щоб дослідити автобусний трансфер з “Борисполя” у супроводі ескорту до стадіону в Полтаві”, – сказав Суркіс.

Нагадаємо, що наразі не визначилась з домашнім стадіоном на єврокубки “Зоря”, яка базується у Запоріжжі. Додамо, що “Ворскла” і “Зоря” будуть сіяними на жеребкуванні Ліги Європи.

Система Orphus Поделиться на fb