Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Зінькові відзначили Свято двору

http://zinkiv.adm-pl.gov.ua/sites/zinkiv.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc00029.jpg

У кожного  населеного пункту, вулиці, будинку, так  як  і  в людини, є своя біографія.   20 років тому будинок номер 13 по вулиці Леніна, що в місті Зіньків, зустрів своїх перших жителів.

Про сам захід подбали заздалегідь, насаджені та впорядковані клумби, підбілені бордюри та викошена трава. Приведено в належний стан подвір’я.

Про це повідомили в Зіньківській РДА.

Учасники святкування, а їх зібралося  близько 50  чоловік, накрили щедрий сусідський стіл, зварили каші, напекли пирогів. Чоловіки приготували смачні шашлики.

http://zinkiv.adm-pl.gov.ua/sites/zinkiv.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc00049_2.jpg

Незважаючи на дощову погоду, свято  пройшло у теплій атмосфері. Мало чи багато, але за  20 років відбулось багато подій. Народились та виросли діти, з’явились онуки. Біографію цього будинку першими розпочали  родини : Мельників, Геращенків, Вовків. Їм звучали теплі слова вітання, сусіди обмінювались цікавими спогадами. Щирі слова вдячності адресували мешканцям за добросусідські відносини,   подяку  людям, які, не шкодуючи власного часу, допомагають утримувати дворову територію у належному стані та естетичному вигляді. Головне, було багато  сказано  про прагнення миру у нашій  державі, про важливість єдності та згуртованості у такий нелегкий час, взаєморозуміння та підтримку.

За  активну громадську позицію,вагомий особистий внесок   у проведення благоустрою  будинку та прибудинкової території подяками міського голови  нагородили мешканців будинку.

Учасники святкування  вшанували  й найстарших жителів будинку.

Система Orphus Поделиться на fb