Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Великій Багачці відбувся благодійний фестиваль «Багачка-Фест»

17 липня у Великій Багачці, відбувся музичний фестиваль «Багачка-Рок-Фест», організований ГО «Братерством учасників антитерористичної операції Полтавщини» за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації, Великобагачанської районної державної адміністрації та місцевого санаторію «Псьол».

Подібний захід відбувався на цих теренах вперше, і дієслово «відгримів» ужите тут не випадково.  Більшість колективів, представлених на фестивалі, виконували музику в стилі хард-рок.

Перед чисельними глядачами виступали полтавські гурти Summer, «Хамелеон», «Молот Кашкарова», київські гурти  «Майор Пронін», «ТаРута» та інші більш, чи менш відомі колективи.

Поряд із музичною частиною, «Багачка-Рок-Фест» мав ще й розважальну, у вигляді усіляких атракціонів, та патріотично-виховну. На мультимедійному екрані демонструвалися фотороботи колишніх і нинішніх воїнів, зроблені ними під час боїв на сході України.

Під час заходу збирали кошти на лікування поранених учасників АТО та ремонт техніки, яка зносилася та потребує капітального ремонту. Організатори пообіцяли відзвітувати про кількість зібраних коштів та їх використання.

За повідомленням сайту ОДА учасників концерту, великобагачанську публіку та гостей краю привітали голова вищезгаданої громадської організації Віталій Турпітько та перший заступник голови РДА Анатолій Карпов.

Система Orphus