Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У семи кременчуцьких багатоповерхівках встановили ліфти з антивандальним покриттям

Відповідно до заходів з капітального ремонту житлового фонду, що виконуються  за рахунок коштів міського бюджету, управління житлово-комунального господарства  провели заміну 7  купе кабін ліфтів у багатоповерхових житлових будинках  міста. Вчора заступник міського голови Сергій Ярош разом з начальником управління житлово-комунального господарства Іваном Москаликом перевірили якість виконання робіт. За словами Сергія Яроша, ліфтове господарство міста давно потребувало капітальних ремонтів та оновлення обладнання, тому міською владою і було прийнято рішення про виділення з бюджету міста  коштів на ці цілі. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Вже завершено роботи із заміни 7  найбільш проблемних кабін. Нові кабіни, на відміну від старих, виготовлені не з пластику, а з металу та мають антивандальне покриття. Вони більш безпечні для мешканців будинку, адже двері кабіни не зачиняються  доки пасажир не натисне потрібну йому кнопку.

Сергій Ярош залишився задоволений побаченим і зазначив, що проведення капітального ремонту ліфтового господарства необхідно продовжувати. Тож за умови належного фінансування такі роботи будуть продовжені і наступного року.

Система Orphus Поделиться на fb