Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У ПолтНТУ вручили дипломи випускникам

Знімок екрану - 10.07.15 - 13:31:03

7 червня у ПолтНТУ пройшли урочисті засідання Вченої ради університету та вчених рад факультетів з нагоди вручення дипломів випускникам Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Студентів, які здобули повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр» та «спеціаліст» протягом дня вітали яскравими урочистостями.

Під звуки Державного Гімну України було відкрито урочисте засідання Вченої ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Вітаючи випускників у цей знаменний день, Голова вченої ради ПолтНТУ, ректор університету, професор Володимир Онищенко відмітив: «Сьогодні багатотисячний колектив висококваліфікованих фахівців, підготовлених за 85 років активної діяльності університету поповнюється випускниками нинішнього 2015 року. За цим стоїть багаторічна напружена і творча праця науково-педагогічного та студентського колективу й усіх співробітників університету. У цьому році закінчили навчання 1366 студентів, які протягом п’яти років навчання демонстрували відмінні знання з усіх предметів, активно займались науковою роботою, художньою творчістю, фізичною культурою і спортом, позитивно проявили себе в діяльності органів студентського самоврядування. Від щирого серця вітаю вас із завершенням навчання і здобуттям вищої освіти! Бажаю всім вам упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України! В добру путь, дорогі випускники!»

Знімок екрану - 10.07.15 - 13:32:23

Серед почесних гостей, запрошених на урочисте засідання Вченої ради – заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, який привітав випускників із початком нового етапу у їхньому житті та побажав в подальшому мужньо підкорювати нові вершини у їх професійному та особистому житті.

Слова привітання прозвучали від першого заступника голови Полтавської обласної ради Володимира Марченко, який побажав випускникам невичерпної енергії, натхнення та подальшого зростання як особистостей. Від члена Наглядової ради ПолтНТУ, члена президії Полтавської обласної ради Юрія Шляхового випускники почули слова вітання та побажання нових звершень у їх подальшому житті.

Привітали випускників і військовослужбовці Миргородського гарнізону, які від імені начальника 3 територіального вузла урядового зв’язку, полковника Держспецзв’язку С.А. Гнатюка вручили грамоту колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за активну громадську позицію та надання волонтерської допомоги особовому складу 3 ТВУЗ, який приймає участь в антитерористичній операції.

Знімок екрану - 10.07.15 - 13:33:23

Серед випускників 137 студентів-іноземців, які приїхали отримати якісну освіту європейського рівня з Туркменістану, Тунісу, Іраку, Лівії та Білорусі.

Знімок екрану - 10.07.15 - 13:34:14

По завершенню свята магістри випустили у небо тисячі повітряних кульок, що символізувало початок нового етапу у їхньому житті. Святкування тривало цілий день, батьки випускників розділили цю радісну подію зі своїми дітьми, вони висловили щирі слова подяки університету, викладацькому складу і ректору ПолтНТУ.

Система Orphus