Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться благодійний «балконний кінопоказ»

Афіша

26 липня о 18:00 в хостелі «Sofa» (вул. Петра Лідова, 12/9) пройде фотовиставка і «балконний кінопоказ» з благодійною метою.

Організатори заходу – незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». Не дивлячись на середину літа, коли для більшості заходів наступає «не сезон», а потенційні відвідувачі їдуть відпочивати, «маґнумці» не зупиняються в проведенні мистецьких заходів.

Подія розділиться на два напрями. О 18:00 відбудеться відкриття фотовиставки. Особливість її полягатиме в тому, що вона об’єднає фотографів з усієї України, які займаються фотографією на плівку. Очікуються світлини від учасників із Києва, Львова, Дніпропетровська, Кременчука, Харкова, Мукачева, Лебедина і Полтави.

З 20:00 на місці виставки у хостелі розпочнеться кінопоказ. Фільми, показані в рамках заходу, стосуватимуться саме мистецтва фотографії.

Кількість місць обмежена, оскільки кінопоказ відбуватиметься на балконі, який вміщує небагато людей. Забронювати собі місце можна за тел. 095-321-42-99. Організатори запевняють, що буде чай і печиво, але закликають прихопити із собою каремати.

Співорганізатор заходу, «маґнумець» Анна Ютченко говорить, що в Полтаві вже були різні формати кінопоказів, але масових «балконних» – ще не було:

–​ Маю надію, що цей захід стане хорошою традицією кінопоказів, що нібито і в приміщенні, і під відкритим небом, візьме все найкраще від них і буде позбавлена їх же недоліків. І жоден дощ нам не страшний.

Вхід на подію – за благодійним внеском (10 грн). Зібрані кошти будуть передані в Полтавський Батальйон Небайдужих.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Система Orphus