Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перелітні Pta Khi заспівають Франка

афіша(2)

7 липня о 19:00 на студії Oney (вул. Паризької Комуни, 29) відбудеться концерт акустичного гурту Pta Khi у рамках всеукраїнського туру. У Полтаві музиканти презентуватимуть свій новий альбом, половина пісень якого написані на слова поетів-класиків.

Сучасний акустичний гурт Pta Khi – це троє талановитих хлопців із Мелітополя. Гітарист та вокаліст Валерій Єгоров, клавішник і басист Євгеній Лір, а також перкусіоніст Ігор Порожній в іншому житті – студенти-філологи, які вчать рідну та іноземні мови. Вони грають ніжну та спокійну, і водночас дуже емоційну музику, яка дає слухачам відчути гармонію зі світом та змушує замислитися.

Гурт Pta Khi (фото vk.com)
Гурт Pta Khi (фото vk.com)

Саме полтавцям Pta Khi вперше презентують матеріал із нового альбому: щиру музику з текстами класиків, а також власними віршами, творчі експерименти зі зразками сучасної літератури.

Окрім того, у заході братимуть участь чотири поети із незалежного мистецького об`єднання «Magnum Opus»: Містер Коржик, Ірина Мисник, Анна Ютченко та Макаренко. Вони стануть частиною літературно-музичного перфомансу.

Що? Концерт-студійник акустичного гурту Pta Khi.

Де? Студія Oney (вул. Паризької Комуни, 29).

Коли? 7 липня о 19:00.

Скільки? 20 грн.

У разі виникнення питань: 066-635-82-29 (Анна).

Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Система Orphus