Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці стартує міжнародний фестиваль «Трансформерс»

143643978631

У Кременчуці проходитиме міжнародний фестиваль урбаністичної культури «Трансформерс».  Тема фестивалю «Твоє місце в місті». В ньому будуть візьмуть участь міжнародні  та місцеві митці, урбаністи та науковці для трансформації деяких громадських місць з метою перетворення їх у сталі майданчики для культурної, мистецької та соціальної взаємодії.

Про це поідомили в Кременчуцькій міській раді.

Організаторами «Трансформерс» вступили  громадська організація «Культурний діалог» ( м. Кременчук) та громадська організація   « Cоmmuna ASBL» ( м. Брюссель, Бельгія) в рамках міжнародної програми  TANDEM Ukraine за сприяння міської влади

У рамках фестивалю з 7 по 10 липня на території парку культури та відпочинку «Придніпровський» в районі колишнього кінотеатру «Дніпро» проводиться воркшоп бельгійської творчої громадської організації «Тустанд». Члени «Тустанд» займаються відтворенням закинутих просторів у брюсселі. Щоденно з 9 години ранку до 21.00 волонтери перетворюють залишки кінотеатру «Дніпро» у виставковий простір для художників та облаштовують місця для соціальних активностей на закинутому фонтані.

У рамках фестивалю «Трансформерс» 10 липня  у Міському палаці культури з 16.00 до 19.30 заплановано проведення презентації  книги «Мистецтво українських шестидесятників»,  представлення результатів фотодослідження «Мозаїки Кременчука» та кіноперегляди.

Цього ж дня  з 20.00 до 22.30 біля Міського палацу культури  відбудеться відкриття фестивалю.

11 липня на площі Перемоги з 10.00 до 12.00 заплановано проведення  мистецького проекту-дослідження «Хто-що замість після Леніна?» з кінорежисером Полом Картроном ( м. Брюссель, Бельгія).

З  вечора цього дня ( 19.00)  і до ранку 12 липня  ( 04.00) у парку культури та відпочинку «Придніпровський» на літньому майданчику відбудеться нічний кінофестиваль «32 травня»: «Культурне різноманіття – основа розвитку міста».

12 липня з 17.00 до 22.00  біля колишнього кінотеатру «Дніпро» відбудеться виставка робіт арт-резиденцій бельгійських та українських художників, презентація проекту перетворення залишків будівлі кінотеатру у центр активностей для молоді, змагання з памп-треку, закриття фестивалю та виступ діджеїв.

Система Orphus