Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці пройшла акції «Я проти наркотиків»

Днями у сквері імені Олега Бабаєва відбулась акції «Я проти наркотиків» присвячена Міжнародному дню боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконних оборотом. Організаторами акції виступили: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління у справах сім’ї, дітей та молоді, благодійна організація «Світло Надії» та Фонд Народонаселення ООН в Україні. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У рамках проведення акції організатори запропонували всім охочим цілий комплекс заходів, спрямованих на різні вікові категорії. Так, наймолодші кременчужани разом з волонтерами малювали на асфальті світ без наркотичних речовин та отримували за це подарунки. Дитячий блок, запропонований Єсенією Нестерчук, залишив у захваті не тільки дітей, а й їхніх батьків.

Протягом усього заходу усі, хто підтримав здоровий спосіб життя змогли сфотографуватися в фото-зоні з яскравими декораціями та табличкам з написом «Я проти наркотиків» та «Я обираю здоровий спосіб життя». Загалом під час заходу було зроблено більше 100 фотографій.

Більш дорослі учасники проходили опитування, отримували інформаційні буклети з презервативами, де були розписані наслідки шкідливих звичок, способи від них відмовитись та симптоми, за якими їх можна виявити у близької людини. Було розповсюджено 300 презервативів та більше 500 інформаційних профілактичних буклетів. Цього дня в сквері працювало 36 волонтерів, які проводили профілактичну роботу з молоддю щодо здорового способу життя, та на підтвердження цьому розповсюджували значки «Я за здоровий спосіб життя», наліпки «Ні наркотикам! Так спорту!» та «Я проти наркотиків».

Цьогорічну акції підтримали майстри ручної роботи, які в підтримку здорового способу життя організували Ярмарку своїх виробів, крім того,  ними були надані подарунки для  лотереї здоров’я у якій взяло участь 67 осіб.

Також, кожен перехожий зміг залишити на спеціальних стендах свою думку про наркотичні речовини та ставлення до них чи роздивитись фотографії у вже традиційному для Кременчука форматі «Фото-сушки».

За допомогою організації «Світло Надії» було організовано безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ/СНІД, яке могли пройти 30 бажаючих. На щастя, жодного позитивного результату у кременчужан того дня виявлено не було.

А з 18 години для відвідувачів скверу підготували концертна програма за участі талановитої молоді нашого міста.

Символічно, що акція «Я проти наркотиків» відбулась напередодні Дня молоді та була ініційована молодіжними організаціями міста як застереження для всіх кременчужан. Організатори зазначають, що наша молодь – найкраща у світі і хотілося б, аби вона була здоровою і щасливою!

Система Orphus Поделиться на fb