Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці планують запровадити електронну послугу з надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою або відмову в їх видачі

Найближчим часом Центр надання адміністративних послуг у м. Кременчуці планує запровадити електронну послугу з надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою або відмову в їх видачі, переоформлення, видачі  дублікатів, анулювання дозволів (у разі виникнення аварійних ситуацій). Сьогодні у виконкомі міської ради провели семінар із представниками підприємств, організацій і установ міста, які найчастіше за такими послугами звертаються до ЦНАПу. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Як зазначила головуюча на заході керівник Центру надання адміністративних послуг Тетяна Печериця, наразі в установі надається 154 адмінпослуги. Зокрема, за 6 місяців роботи в якості окремої юридичної особи до Кременчуцького ЦНАПу за отриманням різних видів послуг звернулося близько 50 тисяч громадян. Зважаючи на таку кількість звернень та враховуючи сучасний рівень розвитку технологій у різних сферах життєдіяльності, колектив  Центру надання адміністративних послуг шукає різні варіанти, спрямовані на підвищення оперативності обслуговування заявників і пришвидшення темпів отримання запитуваних ними адміністративних послуг. За словами керівника ЦНАПу, наразі у співпраці з КП «Міськоформлення» відпрацьовуються питання щодо запровадження електронної послуги з надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою (адміністративні послуги 48-01, 49-01).
На продовження теми керівник підприємства «Міськоформлення» Володимир Кригін зауважив, що у  подальшому планується, що всі замовники  вищезазначених послуг, будуть підключені до Порталу МВК – точки входу в управлінську геоінформаційну систему при наявності електронного підпису. Поки що ж підприємства, організації та установи Кременчука  мають можливість спробувати новий шлях отримання адмінпослуг (48-01, 49-01), користуючись електронною поштою. Зокрема, від сьогодні (на підготовчому етапі впровадження проекту надання електронних адмінпослуг) заявки з надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою вони можуть надсилати на електронну адресу:[email protected] (Кременчуцький ЦНАП).
Наприкінці семінару Тетяна Печериця підкреслила, що впровадження електронних послуг з надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою або відмову в їх видачі не означає відміну сталої процедури  подачі заявок (у паперовому вигляді). Разом із цим, вона висловила надію, що згодом у новій процедурі отримання послуг (через Інтернет-ресурс)  отримувачі таких адмінпослуг знайдуть для себе великі переваги.
Система Orphus Поделиться на fb