Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках відремонтували водогін на Броварках

68476173

Кобеляцькі водоканалівці щойно закінчили роботи з капітального ремонту міської водопровідної мережі по вул.Дружби. Зокрема, комунальники проклали нову гілку водогону в районі школи-інтернат (мікрорайон Броварки). Новий трубопровід довжиною більше 70 метрів виконано із пластмасової труби діаметром 63 мм, яка витримує до 10 атмосфер тиску води.

Новий водогін вже під’єднано до питної артсвердловини, що розміщена на території тепличного господарства. Безпосередньо поруч із артсвердловиною працівники «Водоканалу» збудували цегляну будівлю, в якій розмістять електричне обладнання та шафу управління свердловиною з інвертором. Кобеляцькій міській раді.

За словами директора Кобеляцького КП «Водоканал» Івана Дяченка, згадана артсвердловина та новий водогін істотно покращать водопостачання мікрорайону Броварки. А у найближчому майбутньому цей водогін водоканалівці ще й планують з’єднати з водопровідною мережею «Мануального» мікрорайону, щоб при потребі подавати питну воду як у напрямку Броварків, так і в бік «Мануального».