Ви тут:
PROвсе 

Щоб дожити до 100 років, треба купити кота

http://neosports.ru/wp-content/uploads/2013/09/Dozhit-do-100-let-ili-chto-takoe-zdorovy-j-obraz-zhizni.jpg

Про безсмертя люди мріють з незапам’ятних часів. Джерело вічної молодості шукали конкістадори в Америці, Гітлер – у вигаданій нацистами країні. Природне бажання людини продовжити життя зародило медицину. Детальніше читайте у “Країні Здоров’я“.

1. Їжте більше горіхів
Згідно журналу The New England Journal Of Medicine, чим більше горіхів їсть людина, тим менше шансів у неї померти передчасною смертю. Сім і більше порцій горіхів на тиждень знижують вірогідність померти на 20%.

2. Купіть кота
Хочете вірте, хочете – ні, але Університет Асоціації інсульту Міннесоти довів, що якщо людина в зрілому віці тримає вдома кота, ймовірність отримання нею серцевого нападу знижується на третину, тобто більш ніж на 30%.

3. Пийте більше пива
Журнал Американської дієтичної корпорації вважає, що регулярне вживання пива в значній мірі знижує ризик виникнення серцевого нападу.

4. Жуйте жуйку
Стрес – чи не найефективніший вбивця. На щастя, дослідники з університету Суинберна в Мельбурні довели, що жувальна гумка при щоденному використанні знижує рівень тривожності на 17%.

5. Припиніть їсти червоне м’ясо
Гарвардський журнал “Здоров’я” вважає, що регулярне споживання червоного м’яса підвищує в організмі людини кількість бактерій, що виробляють L-carnitine – вкрай шкідлива речовина. Це важливе відкриття дозволяє пояснити, чому зараз у розвинених країнах, коли люди споживають більше м’яса, ніж коли б то не було, дуже швидко зростає кількість інсультів та інших серцевих і шлункових захворювань.

Система Orphus