Ви тут:

Що думають гребінчани про нові тарифи за тепло

субсидії

У листопаді українці отримають “сюрприз” у вигляді платіжок із новими тарифами на опалення. Люди зрозуміють, що не в змозі платити. Чи не призведе це до соціального вибуху? Ось думки з цього приводу жителів міста Гребінка та Гребінківського району:

Волошин Валерій, заступник голови Гребінківської районної ради:

“Батьківщина” розробила законопроект, спрямований на зниження та встановлення обґрунтованих тарифів. Серед головних завдань – щоб українцям поставлявся дешевий газ власного видобування. (Нещодавно міністр енергетики пан Демчишин сказав, що собівартість українського газу, який видобуває ДП “Укргазвидобування”, становить 24 долари за тисячу кубів!). Але чомусь зараз тисячу кубів газу коштує для споживачів майже на 100 доларів більше, ніж ми купуємо дорогий російський. Ми розуміємо, що “Нафтогаз” накопичив шалені борги – майже 150 млрд грн.. (Юлія Тимошенко зазначала, що 48 % від ціни за тисячу кубів нині забирає “Нафтогаз” саме на сплату боргів). Але чому цей тягар перекладається на плечі простих людей?”

Омельяненко Зінаїда, бухгалтер:

“Мені здається, восени просто перестануть оплачувати тарифи по ЖКП (послуги), або ж знову почнеться хвиля соціальних протестів”.

Карпович Сергій, вчитель:

“Виділені кошти на субсидії все одно потечуть у кишені олігархів. Краще б ці гроші дали людям, щоб вони поміняли вікна на склопакети, встановили ефективні батареї, утеплили зовнішні стіни”.

Гайдовська Тетяна, домогосподарка:

“Субсидії – це обман, вони не вирішать проблем людей після того, як встановлена нечесна ціна на газ і тарифи ЖКП”.

Карпенко Іван, студент:

“Зрозуміло, коли йде війна на Сході України, важко керувати в державі. Але хлопці можуть скоро повернути “штики” і в зворотному напрямку”.

Бондаренко Неля, вчитель:

“Депутати фракції “Батьківщина” стурбовані таким становищем у сфері ЖКП, тому ведуть роз’яснюючу роботу із населенням з питання оформлення субсидій, інформують про зменшення плати за газ у тих будинках і квартирах, де немає лічильників. (Це досягнення депутатів Верховної Ради від нашої фракції).

“На жаль, після Майдану до влади прийшли не представники простих українців, які безпосередньо робили Революцію Гідності, а ліберальна піна, що скористалася перемогою”, -так говорить мій однопартієць, і я з ним погоджуюсь.

Якби уряд дбав про людей, то спочатку розробив би програми з енергозбереження, заміни старих теплотрас, покращення якості послуг та інше, тоді народ йому повірив би”.

Гребінчин край

Перейти до вмісту