Ви тут:

Робота фіскальних органів Полтавщини повинна бути злагоджена, а податки повинні сплачуватися своєчасно і у повній мірі.

Робота фіскальних органів Полтавщини повинна бути злагоджена, а податки повинні сплачуватися своєчасно і у повній мірі.

У Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області під головуванням в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василя Храмова відбулася розширена нарада за участі керівництва державних податкових інспекцій та податкової міліції області.

На нараді проаналізували роботу фіскальних органів Полтавщини щодо виконання показників за I півріччя та II квартал 2015 року, зокрема., та заплановані орієнтири роботи. Також, розглядалися питання, пов’язані з станом організації роботи по відпрацюванню ризикових суб’єктів господарської діяльності, кадрові питання та екологічні ініціативи податківців.

«У І півріччі 2015 року до державного бюджету було мобілізовано платежів в сумі майже 7 млрд. 111 млн.грн., якщо проаналізувати мобілізацію в розрізі основних бюджетоутворюючих податків, то  надходження до державного бюджету зросли: по рентній платі за користування надрами в 2,5 рази або майже на 3 млрд. 218 млн.грн, також протягом І півріччя цього року до державного бюджету було спрямовано 25% податку на доходи фізичних, осіб в сумі 334,9 млн.грн. та мобілізовано військового збору 139 млн.гривень. – -зазначив на початку наради в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов.

«Аби зберегти і посилити досягнуті позитивні результати» – продовжив Василь Храмов у липні нам усім потрібно залучити всі можливі резерви для забезпечення надходжень до бюджетів з метою виконання соціальних програм, затверджених Урядом. Стосується це погашення податкового боргу, стягнення грошових коштів у боржників. А головне джерело збільшення надходжень це – детінізація економіки, і саме цьому напрямку ми повинні приділити найбільшу увагу й надалі.

Також серед пріоритетів – руйнування схем мінімізації, виявлення резонансних злочинів, знищення схем ухилення від оподаткування, налагодження дієвої системи відшкодування ПДВ, ліквідація податкового боргу, боротьба з виплатою зарплат в конвертах, легалізація зарплат, і, як наслідок, мати позитивну динаміку у наповненні бюджетів усіх рівнів, – зауважив Василь Храмов.

На зустрічі з керівниками інспекцій торкнулася питання і екології. Головне управління державної фіскальної служби у Полтавській області долучилося до Всеукраїнської компанії під назвою «Залиш нащадкам чисту Україну. Будь свідомим та утилізуй бабатерйки правильно», ця акція націлена на належну утилізаціїю відпрацьованих хімічних джерел струму – це звичайні батарейки. Головне управлінні ДФС у Полтавській області та вісі підпорядкуванні органи ДФС області взяли на себе функцію збору використаних батарейок.

Скринька для збору батарейок розміщені у Центрах обслуговування платників (адреси ЦОПів розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у Полтавській області за посиланням http://poltava.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/).

Зібрані батарейки по мірі накопичення територіальні органи ДФС області будуть передавати у відділ інфраструктури ГУ ДФС у Полтавській області, фахівці якого будуть організовувати роботу щодо подальшого направлення на спеціальну утилізацію.

Наприкінці зустрічі в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області області Василь Храмов підтримав започатковану акцію та відзначив, що: «Запорукою виконання поставлених перед податковою службою завдань Полтавщини повинна стати злагоджена робота фіскальних органів області. Податкова і митна служби, а також податкова міліція. Податки повинні сплачуватися своєчасно і у повній мірі».

ГУ ДФС у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb