Ви тут:
Головне Україна 

РНБО готує відсіч спробам дестабілізувати ситуацію всередині країни – Порошенко

d5ad514adfb4e8ed6f0f462b30847601_1437405976_wysiwyg

Рада національної безпеки та оборони обговорює подальші кроки для запобігання загроз національній безпеці та спробам дестабілізації суспільно-політичної ситуації всередині України.

Про це повідомляє прес-служба Президента України Петра Порошенка.

“Маємо вжити невідкладних заходів щодо запобігання та нейтралізації загроз у сфері державної безпеки в умовах активізації зовнішнього втручання з боку агресора, з боку Росії у внутрішні справи України, реалізації нею сценаріїв, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації з використанням кримінальних, етнонаціональних та соціально-економічних чинників”, – сказав Порошенко, відзначивши активізацію цих дій за останні два тижні.

Зі слів президента, події в Мукачевому свідчать про необхідність кадрового оновлення і посилення державних адміністрацій, територіальних органів МВС, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та Служби безпеки України у Закарпатській області. “Відповідні кадрові рішення вже були, висновки зроблені. І це лише початок”, – заявив Порошенко.

Президент наголосив, що від нового голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля очікує подальших пропозицій щодо наведення порядку в регіоні. «У Геннадія Москаля – повний карт-бланш і прямий зв’язок зі мною вдень і вночі», – підкреслив Глава держави.

Президент зазначив: «Перші результати та перші кроки голови ОДА свідчать про те, що наведення порядку і подолання клановості, відсторонення від корита контрабанди традиційних кланів, які існували на Закарпатті, починає нарешті відбуватися».

 

Система Orphus