Ви тут:
Україна 

Порошенко представив нового голову Луганської обласної державної адміністрації Георгія Туку

ed7c4044c7bc511423f658f319bc2969_1437566879_large

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Луганської області представив активу області нового голову Луганської обласної державної адміністрації Георгія Туку.

Глава держави прямо перед активом області підписав відповідний Указ. «Нова людина, з бездоганною репутацією, з нетерпимістю до корупції, з новим мисленням, із сучасними нестандартними рішеннями, із Україною в серці», –заявив Петро Порошенко, повідомляє прес-служба Президента.

Президент назвав головним внутрішнім ворогом зараз корупцію та відзначив, що щодня набувають розголосу резонансні антикорупційні справи, яких раніше не було. «Це не значить, що корупції стало більше. Просто її припинили замовчувати, її стали викривати, проти неї почали боротися, принаймні на центральному рівні. Вірю, не за горами той час, коли корупціонерів не лише викриватимуть, але й засуджуватимуть на цілком заслужені терміни», – сказава Президент.

Порошенко нагадав, що новий очільник Луганської області – один з найавторитетніших волонтерів країни. «Вони є улюбленцями наших військових частин. Про них знають всі, від старого до малого. Вони наша слава і гордість», – зазначив Президент. Організація «Народний тил» під керівництвом Г.Туки забезпечувала військових всім необхідним: від одягу, камуфляжу, касок, бронежилетів та індивідуальних аптечок до пічок–«буржуйок», коліматорних та оптичних прицілів, тепловізорів, автомобілів-позашляховиків та обладнаних реанімобілів.

Система Orphus Поделиться на fb