Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство 

Полтавським селянам проблематично отримати довідку про якість зерна

На даний час у сільгоспвиробників області виникла проблема із отриманням довідки про якість зерна на приймальних пунктах. Із такою скаргою до голови Полтавської ОДА Валерія Головка звернулися сільгоспвиробники Хорольського району.

− На жаль, нині не працює інспекція по контролю сільгоспродукції (зараз вона знаходиться в процесі ліквідації), яка має перевіряти якість зерна. Ми будемо писати відповідні звернення, можливо, за вашим підписом, з вимогою до трейдерів чітко дотримуватися нормативно-правових актів, – відповів Іван Рева.

З даного приводу голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив:
−У нас має бути чітка реакція на користь нашого аграрія. Це стосується приймальних пунктів, органів ДАІ, перевірок, що відбуваються на аграрних підприємствах.

Тому голова ОДА дав доручення профільному департаменту оперативно реагувати на такі ситуації й допомагати сільгоспвиробникам. Також очільник області звернувся до голів райдержадміністрацій та воєнкомів забезпечити повноцінний збір урожаю: щоб робітників, задіяних на жнивах, не мобілізовували. 

Нагадаємо, цьогоріч на Полтавщині планують зібрати 1,7 мільйона тонн ранніх зернових, що на 0,3 мільйона тонн більше ніж минулого року. Вже обмолочено 191 тисячу гектар, що складає 47% від загальної площі.

Система Orphus